...

Oferta

Przeprowadzka Międzynarodowa

Przeprowadzka Międzynarodowa Warszawa

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, pragniemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy między innymi przeprowadzki międzynarodowe. Ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, zadbaliśmy o doskonale przygotowaną flotę, aby twoja przeprowadzka międzynarodowa przebiegła bez zastrzeżeń. Dysponujemy samochodami, które są w stanie pomieścić nawet bardzo duże ładunki. Posiadamy auta wyposażone w windy, dzięki czemu załadunek ciężkich przedmiotów nie stanowi problemu. Wszystkie pojazdy posiadają aktualne badania techniczne i są przygotowane do bezproblemowego odbycia nawet bardzo długiej drogi. Dzięki niezawodności naszej floty wszystkie usługi odbywają się terminowo i bez żadnych opóźnień.

Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego sposób realizacji zamówienia jest dostosowany do ich potrzeb. Jesteśmy otwarci na wskazówki i przestrzegamy wytycznych ustalonych podczas spotkania z klientem. Wszelkie rozliczenia są przejrzyste, a ustalone ceny nie ulegają zmianom na niekorzyść klienta. Przygotowujemy faktury, a dla stałych klientów proponujemy korzystne rabaty na nasze usługi.

Do czego dążymy podczas realizacji przeprowadzki międzynarodowej?

Pragniemy realizować zlecenia tak, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Pracujemy w dogodnych dla Państwa porach, a wszelkie zmiany w realizacji zlecenia wprowadzamy najszybciej, jak to tylko możliwe.

 

Przeprowadzki Zagraniczne

Zajmujemy się przeprowadzkami międzynarodowymi od lat, dzięki czemu zyskaliśmy w tej dziedzinie spore doświadczenie. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którym bez obaw możecie Państwo powierzyć dostarczenie powierzonych rzeczy w wybrane miejsce. Nasze samochody są wyposażone w nadajniki GPS. Wszystko to przekłada się na solidne usługi i bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Klienci są spokojni o swoje rzeczy, a my terminowo dostarczamy je we wskazane miejsce na mapie kontynentu.

Kontakt i omówienie szczegółów przeprowadzki

Proponujemy korzystne warunki współpracy. Wszelkie szczegóły można omówić z naszym konsultantem. Stawiamy na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz na satysfakcję naszych klientów.

 

W ramach usługi przeprowadzki międzynarodowej oferujemy:

 • obsługę przez fachowy zespół pracowników,
 • materiały do pakowania i oznaczania mienia,
 • materiały i urządzenia zabezpieczające,
 • odpowiednie samochody transportowe,
 • zabezpieczenie mienia na czas realizacji usługi.
Przeprowadzka Międznarodowa

Najważniejsze etapy przeprowadzki:

 • Doradztwo z zakresie planowania i przygotowania do przeprowadzki
 • Montaż/demontaż
 • Pakowanie
 • Dodatkowe zabezpieczenie
 • Dostosowanie ilości samochodów i liczebności ekipy przeprowadzkowej do wymogów klient
 • Zniesienie mienia
 • Załadunek i zabezpieczenie na samochodzie
 • Wniesienie mienia

Koszt każdej przeprowadzki domu ustalany jest indywidualnie z klientem przed wykonaniem usługi, w celu wyceny lub umówieniu się na spotkanie podczas, którego zostanie wykonana wycena, skorzystaj z zakładki kontakt.

Sprawdź nasze inne usługi w zakładce oferta.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.