Przeprowadzki bez Tajemnic - Pytania i Odpowiedzi

1. W jakim regionie działa firma Szybkie Przeprowadzki?

Działalność firmy Szybkie Przeprowadzki koncentrujemy w mieście Warszawa, jego wszystkich dzielnicach oraz okolicznych miejscowościach: Wołomin, Marki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Żyrardów, Sochaczew. i innych. Oferujemy przeprowadzki ogólnopolskie i międzynarodowe, więc przewieziemy Państwa mienie w dowolne miejsce!

2. Czy zajmują się Państwo również pakowaniem mienia?

Tak, nasza firma oferuje kompleksowe przeprowadzki, czyli takie, w których o nic nie muszą się Państwo martwić, realizujemy je od początku do końca. Wykonamy transport towarów, pakowanie, montaż/demontaż mebli i inne.

3. Jak zamówić przeprowadzkę?

Wystarczy zadzwonić, napisać wiadomość email lub skorzystać z formularza kontaktowego. Jednakże, najszybszą i najlepszą z punktu widzenia obu stron jest kontakt telefoniczny.

4. Ile to będzie kosztowało?

Przeprowadzki Warszawa Cennik zależy od wielu czynników. Dokładna wycena przeprowadzki będzie niestety wymagała podania szczegółów dotyczących skali przeprowadzki, miejsca, trudności jak np. brak windy itp.

Podczas kontaktu telefonicznego jesteśmy w stanie oszacować i wycenić daną usługę.

5. Jak mogę przygotować się do przeprowadzki?

Najlepszym sposobem jest stworzenie listy przedmiotów do przeprowadzki i ich uporządkowanie. Zachęcamy do pozostawienia pakowania naszemu zespołowi, ale jeśli decydujesz się na samodzielne pakowanie, udostępniamy wskazówki i materiały.

6. Czy przeprowadzacie również rzeczy nietypowe lub bardzo cenne?

Tak, posiadamy doświadczenie w przeprowadzkach przedmiotów nietypowych i cennych. Każdy taki przypadek omawiamy indywidualnie, aby zapewnić najlepsze rozwiązania.