CZĘSTE PYTANIA

Dlaczego warto nas wybrać?

Jako firma transportowa jesteśmy już na rynku od 1995 roku. Mamy sporę doświadczenie w transporcie samochodowym. Przez tyle lat kariery trudno ukryć, że chyba wieźliśmy już wszystko. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, lubimy stawiać czoło nowym wyzwaniom.

Nasza oferta

Jesteśmy zawszę na czas

Wiemy, że przeprowadzka musi być szybka, bezpieczna i pewna. Dlatego nie pozwalamy, aby klienci na nas czekali

Komunikacja

Podstawą naszej firmy jest kultura osobista, nie zatrudniamy ludzi, którzy mają lekceważące podejście do klienta. Zawsze jesteśmy profesjonalni i sumienni.

Atrakcyjne stawki

Staramy się, aby każdy z naszych klientów nie kojarzył usługi transportowej z dużym wydatkiem, dlatego nasze ceny są atrakcyjne.

Bezpieczeństwo w trakcie pandemii

Nasi pracownicy działają w zgodzie z obowiązującymi procedurami i zaleceniami WHO. Po to, aby zapewnić maksymalną ochronę przed wirusem COVID-19.

1. Ile kosztuję przeprowadzka w obrębie Warszawy?

To zależy, przeprowadzki na terenie miasta Warszawa realizujemy już od 200 zł. Lecz, po szczegółową wycenę musisz skontaktować się z nami osobiście, nasi specjaliści wycenią twoją usługę, a ty będziesz mieć pewność ile będzie kosztować.

2. Jak zabezpieczyć towar?

Do zabezpieczenia rekomendujemy folię stretch, bąbelkową, kartony, worki. Towary specjalistyczne mają trochę większe wymagania, wtedy sprawa jest indywidualna.

3. Czy podczas przewozu mogę jechać z kierowcą/za kierowcą?

Rozumiemy, że twoje mienie jest dla ciebie ważne, dlatego w wyjątkowych sytuacjach zezwalamy, aby nasi klienci mogli podróżować wraz z towarem, nie mniej jednak trzeba o tym poinformować konsultanta podczas umawiania usługi.

4. Czy pracują Państwo w Niedzielę? Czy jest ona dodatkowo płatna?

Tak, pracujemy 7 dni w tygodniu i nie doliczamy dodatkowych opłat za prace w weekend?

5. Ile muszę czekać na wycenę?

Staramy się odpowiadać na Państwa maile na bieżąco, zwykle odpowiedz można dostać nawet po 10 minutach!

Wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania może wydłużyć się do 48 godzin.